Informácie o Európských výstavách

informácie o Európskych výstavách

Naše služby

Postavíme výstavný stánok, zariadíme ho nábytkom a osvetlením, vyrobíme grafiku a zabezpečíme súvisiace služby na výstavách.

Profil firmy

Firma SATA service, s.r.o. vznikla v roku 1990 najprv ako fyzická osoba, neskôr ako združenie fyzických osôb a v roku 1996 ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Zúročili sa tým dlhoročné skúsenosti v oblasti výstavníckej tvorby.

Za dobu svojej existencie sme navrhli a realizovali výstavné stánky pre významné slovenské firmy napr. Duslo Šaľa, PCHZ Žilina, Slovenský hodváb Senica, JCP Štúrovo, Plastika Nitra, Turpak Martin, Harmanecké papierne Harmanec a iné. Vďaka nim sme mali možnosť spoznať množstvo európských výstavísk. Postupne sa naša klientela rozrástla aj o zahraničné firmy pôsobiace na Slovensku napr. Rittal, Aluma, Elteco, Hydac, Cloos, Böhler-Uddeholm, Oriflame, OTP Leasing, Efaflex, Fenix, Istrex oil, Premac, Balex Metal, J.J.Darboven, Primavera Andorrana, Kjellberg Finsterwalde, N.M. Heilig a iné.

Realizácia výstavných stánkov je síce naša nosná činnosť, ale vystavovatelia využívajú aj možnosť komplexného riešenia účasti na výstave:
- stanovenie cieľov prezentácie na výstave a vytvorenie stratégie účasti
- výber výstavy z našej databázy výstavných podujatí www.vystavy.sk, možnosť zverejnenia reklamného banneru s  pozvaním na výstavu
- zastúpenie voči výstavnej správe /prihláška, objednávky, výber plochy, servis počas výstavy/
- pozvánky, inzercia, upútavky
- profesionálny návrh stánku a grafiky
- výroba grafických prvkov, rezaná grafika, veľkoplošná tlač a zachovanie prvkov pre ďaľšiu účasť na výstave, alebo pre  firemné potreby
- vlastníme niekoľko systémov výstavníckych konštrukcií napr. Octanorm Maxima, Totem, Monti, ale vyrobíme aj atypický stánok na mieru
- používame profesionálne osvetlenie Lival /výkonné a zároveň úsporné/, vlastné nábytkové a kuchynské zariadenie
- doprava exponátov a ich aranžovanie, darčekové predmety, catering
- firemné promo akcie mimo výstavných podujatí

Zisťovanie potrieb vystavovateľov a pravidelné investície do nových výstavníckych technológií, zariadení a materiálov zaručujú, že aj pri dlhodobej spolupráci vystavovateľ vidí na svojej účasti na výstave pokrok a novinky. Využitie komplexných výstavníckych služieb šetrí čas a prináša efektívne pôsobenie na výstavách.


Náš cieľ:
Vytvoriť pre vystavovateľa podmienky a prostredie na jeho prezentáciu, tak aby mu priniesla dlhodobý merateľný zisk a rast.

Ocenenia:
1/ Ocenenie expozície firmy Glamour na výstave Beauty 2007 v Trenčíne
2/ Najkrajšia expozícia na výstave Beauty 2006 v Trenčíne pre firmu PRIMAVERA ANDORRANA SR, s.r.o. – 84 m2.
3/ Najkreatívnejšia expozícia na výstave Danubiusgastro 2005 v Bratislave pre BURKHOF – KÁVA SLOVAKIA, s.r.o. – 50 m2.
4/ Diplom za realizáciu výstavného stánku na veľtrhu Coneco 1999 pre firmu BRAMAC – 100 m2.
5/ Najkreatívnejšia expozícia na veľtrhu Incheba 1998 v Bratislave pre SLOVENSKÝ HODVÁB, a.s. – 80 m2.